השוואת שירותי אחסון בענן ללקוחות פרטיים

כאן תוכל למצוא את החברות הטובות ביותר המספקות שירותי אחסון בענן, ניסיתי לבחור את הספקים האמינים ביותר אשר נותנים את הערך הגבוה ביותר לכסף שלך.
המטרה של כל אחד מהספקים היא לתת שירותי אחסון איכותיים (אך במסגרת האפשרויות הכספיים) לקבצים דיגיטליים עבור לקוחות קצה פרטיים. עם שירותי האחסון שהחברות מציעות לך, תוכל לגבות את כל הקבצים הדיגיטליים שלך, כאשר רוב המשתמשים מגבים דרכם קבצי תמונות, קבצי מוזיקה, קבצי וידאו (סרטים באורך מלא וסרטים ביתיים), קבצי Office.

הדירוג שמוצג בהמשך העמוד מתבסס על מספר פרמטרים כמו ניסיון הגולשים, מאפייני החבילה המוצעת על ידי הספק, אמינות הספק, מהירות הספק והמחיר שהספק דורש על שירותי אחסון בענן.

שירותי אחסון בענן ללקוחות פרטיים – רק הטובים ביותר !

שם החברה מאפיינים עיקריים פתח חשבון התנסות
Just Cloud מחיר חודשי: החל מ - $1.86
אבטחת מידע: גבוהה
חשבון התנסות בחינם: כן
גש עכשיו לאתר Just Cloud לפתיחת חשבון התנסות בחינם ! בקר באתר הספק קרא ביקורת
MyPCBackup מחיר חודשי: החל מ -$3.96
אבטחת מידע: גבוהה
חשבון התנסות בחינם: כן
גש עכשיו לאתר MyPCBackup להורדת גירסת ניסיון של תוכנת גיבוי ענן ! בקר באתר הספק קרא ביקורת

הערה : החברות המוצגות כאן, מתאימות ללקוחות פרטיים בלבד ולא לחברות קטנות-בינוניות-גדולות, אם אתה לקוח עסקי, אני ממליץ לך לגשת לאזור שירותי מחשוב ענן לעסקים.

בחירת העורך – Just Cloud השירות הטוב ביותר לשנת 2014

JustCloud ביקורתאם אתה לא מכיר את עדיין את Just Cloud, מדובר בשירות אחסון בענן אשר פותח על ידי קבוצת JustDevelopIt (JDI) ומבוסס באנגליה. נכון להיום, החברה מעסיקה יותר מ -150 עובדים והיא קיימת כבר יותר מ – 6 שנים.

מה תוכל לקבל מ – Just Cloud ?

תחת השירות של Just Cloud, תוכל לבצע גיבוי מלא לקבצי וידאו, מסמכים, מוזיקה, אימיילים, קבצי itunes, תמונות ולמעשה כל קובץ דיגיטלי שתחפוץ בו – עם Just Cloud , תוכל לאחסן בענן כל סוג קובץ שתרצה (כולל .exe ).

Just Cloud היא אחת הספקיות אשר מציעות את מגוון האפשרויות הרחב ביותר בתעשייה. בנוסף לשירותי הארכיב, ניתן לבצע שירות סינכרוניזציה מלא בין מספר מכשירים (למשל, מחשב אישי, סמארטפון וטאבלט) לחשבון בודד.

לסיכום, אין ספק ש – Just Cloud שומרת על פשטות, מהירות ויציבות לאורך כל שנות פעילותה ברשת. התוכנה שלה קלה מאוד לשימוש, ובעלות של 6.95$ תוכל לגבות את כל התוכן הדיגיטלי שלך.  אם אתה עדיין לא בטוח, אנו מזמינים אותך לגשת לאתר Just Cloud ולהתרשם ממגוון האפשרויות העומדות בפניך או להמשיך ולקרוא את הביקורת המקיפה שלנו על שירותי הענן של Just Cloud.